ورود به سايت        ثبت نام كاربر

   جستجو
 
Article Details
اخبار کوتاه از توزیع نیروی برق شهرستانها

اخبار کوتاه از مدیریت های توزیع نیروی برق شهرستان ها

همزمان با هفته دولت "اداره برق جنت شهر" داراب افتتاح گردید. ساختمان این اداره با زیر بنایی به مساحت 200 متر مربع و اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال ساخته شده است. اسماعیل خاتمی مدیر توزیع نیروی برق شهرستان داراب در این زمینه گفت: کلیه خدمات مشترکین در این اداره قابل انجام خواهد بود و این امر در راستای طرح تکریم از ارباب رجوع و کاهش طول مسیرآنها می باشد.

*به مناسبت هفته دولت ساختمان دفتراتفاقات برق ناحیه مشکان شهرستان نی ریز در زمینی به وسعت یک هزار مترمربع و 105 مترمربع زیربنا با هزینه ای بالغ بر یک و نیم میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

*در آیین تجلیل از کارکنان برتر اداره های شهرستان داراب، اسماعیل خاتمی، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان داراب به عنوان مدیر نمونه شهرستان معرفی و از سوی فرماندار مورد تقدیر قرار گرفت .

*همزمان با فرارسیدن هفته دولت پروژه های برق رسانی در سطح مدیریت برق شهرستان مهر با اعتباری بالغ بر16 میلیارد ریال در قالب طرح های افت ولتاژ(مشارکتی)، برقرسانی به روستاهای بی برق ،روشنایی معابر بلوار(مشارکتی)، احداث خط فشار متوسط و توسعه و احداث به بهره برداری رسید.

*مدیریت بحران شهرستان استهبان در سومین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران موفق به کسب رتبه نخست گردید و از سوی محمد مهدی شرفی، فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان استهبان مورد تقدیر قرار گرفت.

*به مناسبت گرامیداشت روز کارمند طی مراسمی با اهداء هدیه از خدمات کارکنان مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بوانات تقدیر به عمل آمد.

*همزمان با هفته دولت 27 طرح برقرسانی و روشنایی معابر در شهرستان لارستان با اعتبار بیش از 27 میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.

* به مناسبت روز کارمند،اززحمات همکاران در مدیریت توزیع برق شهرستان فسا تجلیل به عمل آمد.در این مراسم، کاظمی، مدیرتوزیع نیروی برق این شهرستان با اهداء هدیه و شاخه گل از زحمات کارکنان تقدیر کرد


نویسنده: ravabet
تاریخ ارسال: 1396/06/19
تعداد دفعات خواندن خبر: 207

بازگشت
        
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان فارس می باشد
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است طراحی با شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا